Miks valida Poekott? – miks otsustada puuvillase riidest poekoti kasuks

 • Think green!
  Maailmas on liiga palju ühekordset. Meile meeldib kontseptsioon reduce, reuse, recycle (eesti keeles ’vähenda, taaskasuta ning käitle ümber’). Kasutades tooteid korduvalt panustad vähemate jäätmete tekkimisse ning oled ka keskkonna suhtes parem inimene.
 • Teie ettevõtte logo eksponeeritakse seal, kus tehakse reaalseid ostuotsuseid
  Poekott leiab kasutust poes või kaubanduskeskuses. See tähendab, et teie ettevõtte logo eksponeeritakse kohtades, kus teised inimesed parajasti ostuotsuseid langetavad. Ettevõtte sümboolika tulemuslikuks eksponeerimiseks on paremat kohta raske välja mõelda.
 • Poekott elab kaua!
  Ühte puuvillast kotti kasutatakse keskmiselt 500 korda (kilekoti kasulik eluiga piirdub liiga tihti kahjuks ühe korraga)
 • Positiivne tõuge teie ettevõtte mainele
  Keskkonnahoiuteemad ei ole ammu enam väikese niši eralõbu. Järjest rohkem on rohelised argumendid olulised nii avaliku- kui ka erasektori jaoks. Tihti teeb klient valiku keskkonnasäästlikuma lahenduse kasuks ka siis, kui see talle rahaliselt kõige soodsam variant ei ole. Päris kindlasti otsustab klient keskkonnasäästlikuma pakkumise kasuks siis, kui teised argumendid on võrdsed. Ettevõtted, kes mõtlevad ja käituvad eetiliselt ning keskkonnasõbralikult on tänasel päeval kliendi mõistuses tugevas eelisseisuses.
 • Ühte puuvillast kotti kasutatakse keskmiselt 500 korda (kilekoti kasulik eluiga piirdub liiga tihti kahjuks ühe korraga)
  Ühte puuvillast kotti kasutatakse keskmiselt 500 korda (kilekoti kasulik eluiga piirdub liiga tihti kahjuks ühe korraga)
 • Praktiline firmakink
  Firmakink võiks olla võimalus, mitte kohustus. Tihtipeale kipub ’firmanänni’ kinkimine olema lihtsalt iga-aastane tüütu kohustus, mille saaja lihtsalt viisakusest vastu võtab. Poekott omab reaalset funktsiooni ning see leiab reaalset kasutust.
 • Taaskasutatav pakend
  Kui soovid oma töötajatele/klientidele/partneritele teha kingitusi, siis võiks pakend olla ka osa kingitusest. Kui saadad oma kingitused poekotis, siis on neid viisakas üle anda ning suure tõenäosusega kasutab kingisaaja antud kotti edaspidi korduvalt (ostab vähem kilekotte ning selle arvelt ei panusta maailma kasvavasse mikroplastibilanssi).